صفحه اختصاصی باشگاه مشتریان ,

menuordersearch
shumia.com
۱۴۰۱/۶/۶ یکشنبه
(0)
(0)
صفحه اختصاصی باشگاه مشتریان
صفحه اختصاصی باشگاه مشتریان

به باشگاه مشتریان شومیا خوش آمدید

 

 

آغاز به کار باشگاه مشتریان شومیا همزمان با روز شومیا

 

الف) 15 مهر روز روستا ؛ روز شومیا : از زمانی که تصمیم گرفتیم فروش آنلاین و برخط را در کنار فعالیت فروشگاهی و سنتی مان راه اندازی کنیم به افق های بلند یک فروشگاه اینترنتی فکر می‌کردیم. انتخاب نام فروشگاه یعنی شومیا (Shumia) هم - که نام روستایی در مازندران - ماحصل همان روزها ست. در آستانه 2 سالگی تولد فروشگاه بر آن شدیم یک روز را به عنوان «روز شومیا» نامگذاری کنیم و هیچ روزی را مناسب تر از روز روستا و عشایر ( 15 مهر ماه طبق تقویم رسمی کشور) ندیدیم.

 

از روز جمعه 15 مهر 1401 همزمان با روز شومیا؛ باشگاه مشتریان فروشگاه اینترنتی شومیا نیز راه اندازی می‌شود. مشتریانی که از دقایق اولیه جمعه 15 مهرماه به بعد ثبت سفارش و کالاهایشان را دریافت کنند؛ به صورت رسمی به عضویت باشگاه مشتریان در می‌آیند.

 

البته شومیا برای مشتریان قدیمی هم، کد عضویت صادر می‌کند و به مرور زمان تمامی مشتریان و خریداران سابق نیز به عضویت باشگاه در می‌آیند.تمامی اعضاء از این پس با داشتن کد عضویت باشگاه می‌توانند ضمن بهره مندی از تخفیفات ویژه فروش ویژه باشگاه؛ در قرعه کشی های ادواری نیز شرکت کنند.

 

 

فلسفه و علت ایجاد باشگاه مشتریان:

«افزایش روز افزون هزینه های تبلیغاتی برای کسب و کارها، بازگرداندن مشتریان سابق به چرخه خرید، نگاه راهبردی تر به مشتری (فراتر از یک خریدار حتی در مقام شریک و سرمایه گذار)، تعریف بخشی از سود یک کسب و کار در حوزه برندینگ و برندسازی، افزایش رقابت پذیری با سایر بنگاه های رقیب » ؛ بخشی از عللی است که باعث می‌شود فروشگاه اینترنتی شومیا به راه اندازی و ایجاد یک باشگاه مشتریان بیاندیشد و برای تحقق هر چه بهتر اهداف آن، برنامه ریزی و کار اجرایی و عملیاتی کند.

 

نحوه عضویت در باشگاه مشتریان شومیا:

در فاز نخست طرح عضویت در باشگاه مشتریان شومیا صرفا با یکبار خرید از شومیا اتفاق می‌افتد و این عضویت شامل همه خریدارانی که حتی تا به امروز یک خرید موفق و نهایی شده داشته اند نیز می‌شود.


بنابراین افرادی که در شومیا ثبت سفارش کرده اند اما بنابه دلایلی سفارششان نهایی و منجر به واریز و دریافت کالا نشده است و ایضا افرادی که صرفا در سایت اقدام به ایجاد نام کاربری کرده اند و هیچ گونه ثبت سفارش موفق نداشته اند ؛ مشمول عضویت در باشگاه نمی‌باشند. اما سعی خواهیم کرد برای این عزیزان نیز نسبت به افراد تازه آشنا با شومیا امتیازاتی قائل شویم که در همین صفحه متعاقبا اطلاع رسانی می‌شود.

 

همانطور که پیش تر بیان شد تمامی مشتریانی که سفارشات خودشان را از دقایق اولیه بامداد جمعه 15 مهرماه به بعد ثبت می‌کنند به صورت رسمی به عضویت باشگاه مشتریان در می‌آیند. در فرآیند پیش بینی شده تغییری در شکل و ساختار فاکتورهای صادره شومیا اتفاق افتاده است که این فاکتورها، هم اکنون نیز آماده است و از روز 5شنبه 7شهریور ماه (بیش از یک ماه از موعد اعلامی و به صورت آزمایشی) به مشتریان شومیا تقدیم می‌شود. در فاکتور جدید گزینه «کد عضویت باشگاه» به بخش «هویتی فاکتور» اضافه شده است و عملا این کد به اطلاع خریداران محترم می‌رسد.


ضمن آنکه محتوای متنی پشت برگه فاکتورهای فعلی به منظور اطلاع رسانی بیشتر به خریداران متناسب با برنامه راه اندازی باشگاه تغییر کرده است.
به بیان بهتر خریداران دوره آزمایشی باشگاه مشتریان شومیا (7شهریور تا 14 مهر ماه) همین الان «کد عضویت باشگاه» دریافت می‌کنند اما ممکن است که این کد در زمان افتتاح رسمی، مجددا مورد بازبینی واقع شود که چنانچه این امر اتفاق بیافتاد حتما به آنها اطلاع داده می‌شود، در غیر اینصورت کد اعطا شده، «کد عضویت دائمی» آنها خواهد بود.


اما در هر صورت خریداران دوره آزمایشی نیز تا زمان افتتاح رسمی باشگاه در 15 مهر ماه نیز نمی‌توانند از مزایای عضویت در باشگاه بهره مند شوند.
اما با خرید مجدد در روزهای پس از افتتاحیه یا حتی با معرفی سایت به دوستان و آشنایانشان در این دوره و سپس تحقق خرید آنها در آن روز بی شک از مزایای امتیازات کسب شده برخوردار خواهند بود به بیان ساده تر این عزیزان یک قدم از سایرین در بهره مندی از مزایای باشگاه جلوتر هستند

شومیا در یک برنامه ریزی منسجم برای مشتریان قدیمی هم، کد عضویت صادر می‌کند و به نحوی که در دست بررسی و امکان سنجی است به اطلاع آنان خواهد رساند.

 

 

مزایای عضویت خریداران در باشگاه شومیا:

 

1-    خرید از جشنواره فروش ویژه باشگاه با کمترین قیمت ممکن برای همه اعضای باشگاه:

 

در زیر فهرست «جشنواره های فروش شومیا» بخشی به نام «فروش ویژه باشگاه مشتریان شومیا» راه اندازی کرده ایم که هم اکنون نیز در دسترس تمامی کاربران سایت هست، در این بخش کالاهایی را که امکان عرضه پایین ترین قیمت ها را داریم به صورت مستمر قرار می‌دهیم و البته این قیمت ها فقط ویزه اعضای باشگاه یا همان خریداران قبلی شومیا که کد عضویت دارند است طبیعی است سایر خریداران ا خریداران سابقی که کدعضویتشان را نمی‌دانند از خرید کالا با این قیمت محروم هستند و بایستی قیمت بالاتر نمایش داده شده برای کالا در سایت را پرداخت کنند.


2-    بهره مندی از جشنواره تخفیف های شومیا یاران (مخصوص اعضای فعال باشگاه) :

بزودی اطلاع رسانی می‌شود

 

 

 

 

------------------------------

 

محتوای این صفحه در حال تکمیل است و تا پیش از 14مهرماه 1401 به صورت کامل بارگذاری می‌شود.

 

-------------------------------

 

 

آخرین خبر:  افتتاح قریب الوقوع باشگاه مشتریان شومیا در روز شومیا!؟

آخرین اطلاعیه:  اطلاعیه شماره یک باشگاه پیرامون مشتری مداری

آخرین جشنواره باشگاه مشتریان: صفحه فروش ویژه باشگاه مشتریان

آخرین نظرسنجی:

آخرین پیام مشتریان:

آخرین پیگیری و رسیدگی به شکایات اعضای باشگاه مشتریان : پاسخ شومیا به شکایت خانم عاطفه + سند

 

نحوه عضویت در باشگاه مشتریان شومیا

 

 

 

***************

آرشیو باشگاه مشتریان شومیا:

***************

 

اخبار:

اطلاعیه ها:

اطلاعات تماس -(پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه 9 تا 17 و پنجشنبه 9 تا 13 )
شماره همراه: 09333256151
شماره تماس : 66740790 (021)
شماره تماس : 66748939 (021)
کد پستی : 1131643413

امکان دریافت حضوری کالا از فروشگاه فقط با هماهنگی های لازم وجود دارد.
ایمیل: shumiashop@gmail.com