لوازم خانگی روز بازار و خرید اینترنتی آن ,

menuordersearch
shumia.com
(0)
(0)
لوازم خانگی

 

 

------------------------------------------------------------------------         انتخاب محصول مورد نظر             --------------------------------------------------------------------------- -

 

 

 

خرید اینترنتی لوازم منزلخرید اینترنتی چای ساز، قهوه ساز و اسپرسوساز
یخچال فریزرلباسشوییظرفشوییلوازم منزلنوشیدنی سازآماده سازی غذا

 

 

 

 

 

----------------------

 

خرید اینترنتی لوازم خانگی روز با بهترین قیمت

فروشگاه اینترنتی شومیا به عنوان یکی از فعال ترین فروشگاه های اینترنتی لوازم خانگی در کشور سعی خواهد نمود با شناسایی طیف وسیعی از کالاها و لوازم خانگی با کیفیت و معرفی آنها در سایت، دسترسی هموطنان گرامی را به خرد لوازم خانگی با کیفیت تسهیل نماید.بهره مندی از انبار مجهز لوازم خانگی و وجود شبکه وسیعی از همکاران و تأمین کنندگان در حوزه لوازم خانگی دو نقطه قوت فروشگاه اینترنتی شومیا ست. علاوه بر کیفیت که عامل مهمی در خرید هموطنان محسوب می شود، توجه شومیا به قیمت تمام شده محصول برای خریدار در سراسر ایران و خدمات ارزش افزوده پیش بینی شده دیگر از مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی شومیا ست.

 

بخش های مرتبط:

 

گزارشی از وضعیت بازار لوازم خانگی

قیمت لحظه ای لوازم خانگی

برندها و کالاهای شناسایی شده ( پیشنهادهای شومیا به خریداران )

 

 

 

چگونگی رفع دغدغه هموطنان در حوزه خرید لوازم خانگی

شومیا بر این باور است بعد از مسکن و خودروسازی، لوازم خانگی در ایران از پر استقبال ترین بازارها محسوب می شود که علاوه بر حق انتخاب وسیعی که خریداران در این بازار دارند گه گاهی مشکلاتی به سبب بیسامانی همین بازار گریبان خریداران لوازم خانگی را می گیرد. از لوازم خانگی قاچاق گرفته تا لوازم خانگی هایی بی نام نشان و حتی لوازم خانگی های تقلبی که مارک و برندشان را تغییر داده اند. وقتی مشکلاتی از قبیل عدم پاسخگویی به نیازمندی های خدماتی از سوی برخی تولیدکنندگان و تنوع بازه قیمتی کالا را به آنها اضافه کنید، می بینید بازار وسیع هم کم بی دردسر نیست.


متاسفانه «عدم انسجام صنفی لازم» و «عدم نظارت کافی بر بازار لوازم خانگی» باعث شده است که نقطه قوت بازار لوازم خانگی به نقطه ضعفش بدل شود. طیف وسیع مراکز خرید، تولیدکنندگان و واردکنندگان این حوزه سبب سردرگمی خریداران لوازم خانگی حتی خریداران تهرانی در بازار لوازم خانگی شده است. سالیان سال بازار لوازم خانگی کشور در اختیار کره ای ها بود با زمزمه های برجام پای اروپائیانی از قبیل بوش با ارائه نمایندگی های رسمی به چندین شرکت ایرانی به  کشورمان ایران باز شد و به ناگاه با بازگشت مجدد تحریم های اقتصادی ایران؛ سرانجام این رابطه که نافرجام ماند یکباره بازار از لوازم خانگی خارجی تهی گشت و تولیدکنندگان ایرانی عرصه را برای حضور خود محیا دیدند. اینکه چقدر تولیدکنندگان ایرانی موفق به کسب سهم بازار می شوند امیدی ست که فقط با کار برنامه ریزی شده و توجه به سلیقه مشتری محقق می شود.


ما در فروشگاه اینترنتی شومیا رصد بازار لوازم خانگی و شناسایی برندهای خوش نام اما کمتر شناخته شده را رسالت کاری و وظیفه ملی  خود می دانیم و سعی می کنیم با ارتباط گیری های مناسب با نمایندگی ها و سپس شرکت های پخش و تولیدکنندگان قدمی هر چند کوتاه در شناسایی کالای با کیفیت ایرانی و رفع دغدغه های خریداران لوازم خانگی بر داریم.


شما نیز با ارائه نظرات و ایده های خود می توانید؛ ما را در این مسیر از طریق ایمیل : shumiashop@gmail.com یاری سازید.

 

فروشگاه : تهران - خیابان حافظ نرسیده به جمهوری - پاساژ حافظ - پلاک 60 کد پستی: 1134845874

اطلاعات تماس -
شماره همراه: 09333256151
شماره دفتر سایت: 66740790-021
شماره فروشگاه : 66748938-021

ایمیل: shumiashop@gmail.com
( لطفا با هماهنگی قبلی به فروشگاه مراجعه شود. )