طرح آزمایشی تحویل دو ساعته کالا در شهر تهران (ویژه نوروز 1400) ,

menuordersearch
shumia.com
۱۳۹۹/۱۱/۵ یکشنبه
(0)
(0)
طرح آزمایشی تحویل دو ساعته کالا در شهر تهران (ویژه نوروز 1400)
طرح آزمایشی تحویل دو ساعته کالا در شهر تهران (ویژه نوروز 1400)

فروشگاه اینترنتی شومیا به منظور تحویل سریع تر سفارشات نوروز 1400 در شهر تهران اقدام به اجرای طرح آزمایشی تحویل دو ساعته سفارشات در تهران نمود. شرایط این طرح به شرح زیر است:


1- این طرح فقط و فقط در مناطق 22گانه شهر تهران پیاده سازی می شود.


2- بازه زمانی ثبت سفارش و تحویل کالا از ساعت 10 صبح تا 16 عصر برای روزهای شنبه تا چهارشنبه و 10 صبح تا 12:30 در روزهای پنجشنبه می باشد. بدیهی ست سفارشاتی که در غیر از این ساعات ثبت سفارش می شوند از اجرای این طرح مستثنی هستند.


نکته 1: بدیهی ست سفارشات ثبت شده در روزهای جمعه و تعطیل مشمول این طرح نمی شوند.


3- تحویل دو ساعته کالا در شهر تهران مشمول کرایه حمل به شرح زیر است که بر عهده مشتری است:
3-1- کرایه حمل برای مناطق 6 تا 16 شهر تهران: 60 هزار تومان
3-2- کرایه حمل در مناطق دیگر شهر تهران (1 تا 5 و مناطق 17 تا 22) : 80 هزار تومان


نکته 2: کرایه محاسبه شده بر مبنای طی مسافت کالا از انبار شومیا تا محل مورد نظر مشتری می باشد. بدیهی است هزینه های شامل کرایه برگشت پیک یا تاخیر پیک در محل مشتری (در مواردی که پیش بیاید) بر عهده مشتری است.


4- فروشگاه شومیا متعهد خواهد بود فقط و فقط کالاهای هماهنگ شده با مشتری( به لحاظ موجودی و امکان حمل)  در ساعات مقرری طرح (مندرج در بند دوم همین صفحه) را با اولویت «صحت و سلامت» و «سرعت عمل در تحویل » به مشتری تحویل بدهد.


نکته 3: بدیهی ست مدت زمان دو ساعته اعلام شده از بازه زمانی «هماهنگی نهایی فروشگاه با سفارش دهنده» آغاز و تا «زمان تحویل کالا به تحویل گیرنده کالا» محسوب و محاسبه خواهد شد و ملاک عمل تحویل دو ساعته کالا این مدت زمان خواهد بود.


5- امکان پرداخت در محل برای سفارشات دو ساعته بنا بر تدابیر اندیشیده شده به شرح زیر هم چنان به قوت خود باقیست.


5-1- تحویل کالا درب محل از سوی تحویل گیرنده و پرداخت از طریق اپلیکیشن های مالی. (پرداخت آنی)
5-2- تحویل کالا درب محل از سوی تحویل گیرنده و پرداخت از طریق خودپردازهای بانکی. (پرداخت با تاخیر: هزینه معطلی پیک بر عهده مشتری ست)
5-3- تحویل کالا درب محل از سوی تحویل گیرنده و پرداخت به شیوه وجه نقد. با توجه به اینکه پرداخت وجه کالا به شکل نقد به پیک اعزامی نیازمند بازگشت پیک به محل مبدا (فروشگاه) می باشد کرایه این قبیل سفارشات بر عهده مشتری ست که مبلغ برگشت نیز معادل بیش از 60 درصد مبلغ رفت به کرایه های بالا اضافه خواهد شد و مسئولیت پرداخت آن به فروشگاه بر عهده مشتری ست.


نکته 4: بدیهی ست سقف تعیین شده پرداخت در محل برای این طرح نیز همچنان همان مبلغ 4 میلیون و پانصد هزار تومان خواهد بود. سفارشات بیش از این مبلغ حتما بایستی از طرق دیگر واریز شوند.


6- مبلغ کرایه ها نیز به فاکتور و صورتحساب مشتری اضافه خواهد و شد و مشتری موظف به پرداخت همین مبلغ به فروشگاه اینترنتی شومیا است.


نکته 5: مبالغ اضافه پرداخت قانونی شامل هزینه ناشی از پرداخت تاخیری()، معطلی پیک به سبب نبودن تحویل گیرنده، سایر موارد اعلام نشده بنا با مشورت با کارشناسان حمل و نقل شومیا می باشد که می بایست مستقیما به پیک اعزامی پرداخت شود.


7- امکان تحویل کالا درب محل فروشگاه برای مشتریانی که خودشان تمایل به حضور در فروشگاه دارند یا تمایل به اعزام پیک دارند نیز ممکن و میسر می باشد.


8- به اطلاع مشتریان محترم می رساند فروشگاه شومیا برای پیاده سازی این طرح از سیستم حمل و نقل الوپیک و مدیریت آنلاین سرویس ها و سفارشات بهره می گیرد. از اینرو فروشگاه شومیا مسئول تسویه با پیک های اعزامی می باشد پس خواهشمندیم هیچ وجهی ( به غیر از وجوه ناشی از مبالغ اضافه پرداخت قانونی) را صرفا با فروشگاه تسویه و پرداخت نمایید.


9-  مشاوران ما در راستای هرچه بهتر پیاده شدن طرح در هماهنگی های تلفنی متعاقب ثبت سفارش اطلاع رسانی های دقیقی را از بابت اجرای این طرح به اطلاع شما خواهند رساند.


نکته 6: مشتریان محترم می توانند هرگونه اضافه پرداخت شامل قانونی و غیر قانونی را به اطلاع کارشناسان ما برسانند و خواهشمندیم هر سئوال و پرسشی که دارند را با ما در میان بگذارند.


10- زمان اجرای طرح آزمایشی از 15 بهمن ماه 1399 تا پایان اسفند ماه می باشد. بدیهی ست چنانچه این طرح بنا به دلایلی متوقف شود حتما از طریق همین صفحه به اطلاع مشتریان خواهد رسید.


در پایان خواهشمندیم ما را در این مسیر با ارائه پیشنهادات و انتقادات ارزشمند خود یاری سازید.

 

  • تلفن تماس: 66740790
  • تلفن همراه: 09333256151
  • رایانامه (ایمیل) : shumiashop@gmail.com

 

 

فروشگاه : تهران - خیابان حافظ نرسیده به جمهوری - پاساژ حافظ - پلاک 60 کد پستی: 1134845874

اطلاعات تماس -
شماره همراه: 09333256151
شماره دفتر سایت: 66740790-021
شماره فروشگاه : 66748938-021

ایمیل: shumiashop@gmail.com
( لطفا با هماهنگی قبلی به فروشگاه مراجعه شود. )