لوازم خانگی ات را نو کن: از روز پدر تا نوروز 1402 !؟ ,

menuordersearch
shumia.com
۱۴۰۱/۱۱/۱۷ دوشنبه
(0)
(0)
لوازم خانگی ات را نو کن: از روز پدر تا نوروز 1402 !؟
لوازم خانگی ات را نو کن: از روز پدر تا نوروز 1402 !؟

پیش بسوی بهار 1402 ...!

 

هر سال به اواسط بهمن ماه که می‌رسیم بوی بهار و عید هر روز بیشتر از روز قبل به مشاممان می‌رسد حال فرقی نمی‌کند در خشکسالی باشیم و سالی بدون بارش برف و باران و زمستانی بی رمق را تجربه کنیم یا مثل چنین روزهایی را شاهد باشیم که بارش های گسترده برف و سفید پوش شدن کشور عزیزمان ایران در قاب خاطره های یکایکمان نقش می‌بندد.


گویا انتظار کشیدن برای ما ایرانی ها لذت بخش تر از بودن در همان لحظه است!؟ در هر صورت انتظار شیرین نو و تازه شدن هم عین خود نو شدن لذت بخش است.


نیمه بهمن 1401 را با طعم خوش روز پدر سپری کرده ایم و کم کم رنگ و لعاب، حال وهوای شهرها و روستاهای ایران مان عیدانه می‌شود. خانه تکانی های هر ساله نوید بخش دور ریختن هر چه سیاهی،پلیدی و پلشتی است است و این رسم زیبا با نو نوا کردن خانه ها و تکان خوردن بازارها نیز همراه می‌شود.

 

 

تدبیری برای شیرین کامی ایرانیان

آخر سال که میشود عیدی کارمندان دولت و کارگران که به دستشون می‌رسد تمامی بازارها از بازار کیف و کفش گرفته تا بازار لوازم خانگی رونقی خاص و مثال زدنی می‌گیرد!؟

 

خیلی ها ترجیح می‌دهند پیش از عید و همزمان با خانه تکانی برخی از اسباب و اثاث خانه هایشان یا لوازم خانگی های فرسوده شان ر ا نو کنند.اما همین هجوم خریداران به بازار لوازم خانگی مسبب افزایش قیمت های بی رویه در بازار لوازم خانگی وگاها اجاف در حق مشتریان و خریداران می‌شود.

 

از اینرو ما در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی شومیا تصمیم گرفتیم از 15 بهمن ماه یعنی دقیقا از روز پدر تا 28 اسفند سال 1401 (دقیقا یک روز کاری مانده به سال جدید و 1402) با همکاری طیف قابل توجهی از تامین کنندگان حوزه لوازم خانگی؛ «جشنواره فروش عید تا عید لوازم خانگی» را برای شما عزیزان برگزار کنیم.جشنواره ای که علاوه بر ارائه انواع لوازم خانگی همچون اسپرسو ساز، تلویزیون، چای ساز و غیره می‌توانید محصولات شخصی برقی مثل سشوار و اتو مو نیز در آن بخرید و سال 1402 را با زیبایی خاص و منحصر بفرد خودتان آغاز کنید.

 

 

 

معرفی کاملی از حراج لوازم خانگی شومیا در طرح عیدانه 1402

در طرح عیدانه 1402 شومیا کالاهای متنوعی از لوازم خانگی برقی گرفته تا سشوار و اتو مو عرضه می‌شود به جهت سهولت در دسترسی به کالاهای عرضه شده؛ تقسیم بندی زیر را خدمتتان اراه می‌کتنیم تا شما هر چه سریعتر انتخاب و خریدتان را انجام دهید.

 

برای مشاهده کلیه کالاهای عرضه شده در جشنواره عیدانه لوازم خانگی 1402 شومیا به (اینجا)مراجعه کنید

 

دسته کالاهای عرضه شده در حراج عیدانه فروشگاه اینترنتی شومیا عبارتند از :

1-لوازم خانگی برقی

2- لوازم خانگی ایرانی

3-لوازم برقی آرایشی مثل سشوار و اتو مو، ریش تراش و ماشین اصلاح

 

اطلاعات تماس -(پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه 9 تا 17 و پنجشنبه 9 تا 13 )
شماره همراه: 09333256151
شماره تماس : 66740790 (021)
شماره تماس : 66748939 (021)
کد پستی : 1131643413

امکان دریافت حضوری کالا از فروشگاه فقط با هماهنگی های لازم وجود دارد.
ایمیل: shumiashop@gmail.com