برندهای فروشگاه شومیا ,

menuordersearch
shumia.com
برندهای فروشگاه شومیا

فروشگاه اینترنتی شومیا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی پیش رو در حوزه لوازم شخصی- برقی و لوازم خانگی سعی خواهد نمود دسترسی هموطنان در سراسر کشور را به برترین برندهای محصولات این دو حوزه تسهیل کنید و کالاها با بهترین کیفیت ساخت را به مشتریانش عرضه دارد.

در همین راستا شومیا علاوه بر شناسایی کالاهای با کیفیت بازار و عرضه آنها در سایت برای فروش؛ اهتمام ویزه ای به معرفی اینگونه برندها خواهد داشت. دسترسی به اطلاعات ضروری برندها،تاریخچه آنها ، محصولات تولید شده از سوی آنان، خبرهای مرتبط با برندها و ده ها  محتوای مورد نیاز دیگر بخشی از فعالیت های پیش بینی شده برای اعتلای آگاهی مشتریان است که شومیا مسئولیت آن را پذیرفته است.

 

شومیا توضیحات مختصری از هر برند فروشگاه در جدول زیر در دسترس هموطنان محترم قرار داده است. در ضمن برای دسترسی به کالاهای هر برند در فروشگاه شومیا می توانید بر روی لوگوی آن برند کلیک کنید و برای آشنایی کامل با اطلاعات برند بر روی مطالعه بیشتر کلیک کنید.

 

براون یکی از شناخته شده ترین برندهای مطرح در حوزه لوازم خانگی و شخصی برقی است این برند در سال ۱۹۲۱ توسط مکس براون در شهر فرانکفورت آلمان بنیان گذاشته شد.  نماینده رسمی این برند در ایران شرکت تهران بوران می باشد.                                         مطالعه بیشتر ...
  
  

 

 فیلیپس
 مک استایلر
 والرا
 پرومکس
 براون
 ایکس ویژن
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

فروشگاه : تهران - خیابان حافظ نرسیده به جمهوری - پاساژ حافظ - پلاک 60 کد پستی: 1134845874

اطلاعات تماس -
شماره همراه: 09333256151
شماره دفتر سایت: 66740790-021
شماره فروشگاه : 66748938-021

ایمیل: shumiashop@gmail.com
( لطفا با هماهنگی قبلی به فروشگاه مراجعه شود. )