آمازون برای تحویل به موقع سفارشات در امریکا 11 هواپیما خرید ,

menuordersearch
shumia.com
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ سه شنبه
(0)
(0)
آمازون برای تحویل به موقع سفارشات در امریکا 11 هواپیما خرید
آمازون برای تحویل به موقع سفارشات در امریکا 11 هواپیما خرید

با همه گیری شیوع کرونا و همزمان با اجرای طرح قرنطینه خانگی در شهرهای مختلف امریکا همانگونه که پیش بینی می‌شد خرید و فروش اینترنتی به شدت از سوی خریداران و شهروندان امریکایی مورد استقبال قرار گرفت و بدین ترتیب در این شرایط، فروشگاه اینترنتی آمازون روزهای پرکاری را سپری می‌کند. افزایش تقاضای خرید در روزهای قرنطینه کرونایی از یک سو و وسعت امریکا و پراکندگی مشتریان آمازون از سویی دیگر در کنار مایحتاج روزانه خریداران این فروشگاه اینترنتی معتبر باعث شد که مدیران آمازون بیش از پیش به فکر تقویت ناوگان حمل و نقل هوایی شان بیافتند و اینگونه شد که قرارداد خرید 11 هواپیمای دست دوم را با خطوط هوایی «دلتا» و «وست جت» امضاء کردند. (مطالعه بیشتر خبر در سی نت| CNET )

 


به گزارش جام جم آنلاین از «آسوشیتدپرس»، این نخستین باری است که آمازون برای توسعه شبکه حمل کالاهای خود، هواپیما می‌خرد.

این شرکت در گذشته با اجاره هواپیماهای خطوط هوایی، کالاهای خود را به شهرها و ایالت های مختلف منتقل می‌کرد.سارا رودز، معاون «آمازون گلوبال»، با انتشار مطلبی در وبلاگ آن شرکت گفت که آمیخته ای از هواپیماهای اجاره ای و تحت تملک آن شرکت، باعث مدیریت بهتر عملیات این ناوگان در حال رشد می‌شود.

 

فروشگاه اینترنتی آمازون که مقر آن در شهر سیاتل قرار دارد، در سال های اخیر تلاش کرده است با ایجاد سرویس اختصاصی، اکثر کالاهای مشتریان را به صورت مستقیم تحویل دهد و از وابستگی خود به اداره پست آمریکا، و شرکت هایی مانند «یو پی اس» بکاهد.

 

آمازون علاوه بر ناوگان هوایی، چندین مرکز بسته بندی در فرودگاه ها و انبارهایی در شهرهای مختلف ایجاد کرده است، و با راه اندازی برنامه ویژه ای از پیمانکارانی استفاده می‌کند که با نصب آرم آمازون روی خودروهای خود، کالاهای مشتریان را حمل می‌کنند.آمازون با ایجاد تغییراتی در این ۱۱ بوئینگ مسافربری «۷۶۷-۳۰۰ اس»، آنها را به هواپیماهای ترابری تبدیل می‌کند.چهار هواپیمای خریداری شده از شرکت «وست جت» امسال، و هفت هواپیمای دیگر متعلق به شرکت «دلتا» سال آینده میلادی به ناوگان هوایی آمازون اضافه می‌شود.

 

به این ترتیب مجموع هواپیماهای آمازون تا سال ۲۰۲۲ به ۸۵ فروند خواهد رسید. این شرکت درباره هزینه خرید هواپیماها توضیحی نداد.


البته این کار آمازون در راستای برنامه دراز مدتی ست که با طرح PRIME AIR در سال 2016 آغاز شده است.

اطلاعات تماس -(پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه 9 تا 17 و پنجشنبه 9 تا 13 )
شماره همراه: 09333256151
شماره تماس : 66740790 (021)
شماره تماس : 66748939 (021)
کد پستی : 1131643413

امکان دریافت حضوری کالا از فروشگاه فقط با هماهنگی های لازم وجود دارد.
ایمیل: shumiashop@gmail.com