سشوار مک استایلر مدل MC-6628 ,

menuordersearch
shumia.com
تخفیف ویژه
 سشوار مک استایلر مدل MC-6628
سشوار مک استایلر مدل MC-6628
 سشوار مک استایلر مدل MC-6628
 سشوار مک استایلر مدل MC-6628
  سشوار مک استایلر مدل MC-6628
...
سشوار مک استایلر مدل MC-6628
(0)
(0)

قیمت در جشنواره سلام تابستان 1402

رنگ و مدل کالا
قیمت خارج از جشنواره
قیمت در جشنواره سلام تابستان 1402
تعداد
+
_
عدد
موجود
گارانتی کالا:

24 ماهه مک سرویس

3,900,000 تومان
3,690,000 تومان
نقد و بررسی سشوار مک استایلر مدل 6628

اگر قصد خرید یک سشوار دارید و لابه لای تحقیقات تان به سشوار مک استایلر برخورد کرده اید اما هیچ پیشینه ای از این برند ندارید متن پیش رویتان را بخوانید تا تصمیم درستی برای خریدن/ نخریدن سشوار مک استایلر بگیرید.
پیش تر در یک مقاله جداگانه مفصل در مورد انمکه مک استایلر ساخت کجاست؟ یا سایت رسمی مک استایلر چیست و از این قبیل پرسش‌های عمومی مرتبط با برند مک استایلرتوضیح داده ایم : اینجا را ببنید.

در یک کلام محصولات مک استایلر ساخت چین، البته جزء کالا‌های با کیفیت چینی و با گارانتی 24 ماهه مک سرویس در ایران من جمله فروشگاه اینترنتی شومیا عرضه می‌شود.
اگر قرا باشد یک بحث کلی در مورد قیمت سشوار‌های مک استایلر بکنیم اینطور پاسخ می‌دهم که این برند رنج متفاوتی از نیاز بازار را با قیمت‌های نازل تا قیمت‌های بسیار بالا ناشی از آپشن‌های مختلف سشوار پاسخ می‌دهد این رنج قیمتی از قیمت حدودا 540 هزار تومان برای سشوار مسافرتی 6603 مک استایلر تا قیمت 2میلیون و 185 هزار تومان برای سشوار ممک استایلر مدل 6605 را شامل می‌شود.

برای مشاهده لیست قیمت آبان ماه شرکت می‌توانید (اینجا) ببینید.

البته در مورد قیمت اعلامی بایستی چند نکته را یادآور شویم. اول اینکه قیمت‌های ذکر شده مک استایلر برای زمان نگارش مقاله و مطابق با لیست قیمت رسمی مک استایلر است گاها قیمت ها در اینترنت ممکن است بسته به بروز بودن قیمت سایتها یا نحوه قیمت گذاری بازار متفاوت باشد. نکته دوم هم که خیلی در مورد این برند به چشم می‌خورد فراوانی کالا‌های بدون گارانتی این برند است. به گونه ایی که ممکن است شما در بازار یا حتی در خرید اینترنتی یک مدل خاص از مک استایلر تفاوت قیمت زیادی بین کالای با گارانتی رسمی مک سرویس و کالای بدون گارانتی ببینید.این اختلاف قیمت گاها تا 600 هزار تومان و شاید بیشتر دیده شود .
همین فراوانی بالای بسیار زیاد محصولات مک استایلر به شکل بدون گارانتی نشان می‌دهد که مک استایلر با اقبال خوب خریداران و بازار ایران مواجه شده است که متاسفانه موجب سوء استفاده برخی فروشندگان نیز شده است.
سشوار‌های مک استایلر بدون گارانتی گاها سشوار‌های رد شده در فرآیند کنترل کیفیت کارخانه (QC) هستند که متاسفانه از سوی برخی بازرگانان ایرانی خریداری می‌شوند تا در بازار ایران توزیع شوند از این رو هیچ گارانتی معتبری به همراه انان عرضه نمی‌شود و ممکن است بعد از یک بار مصرف یا حداکثر چهار پنج ماه استفاده دچار مشکل شوند و دیگر کسی نیست که پاسخگوی شما باشد.

اما گارانتی 24 ماهه یا دوساله شرکت مک سرویس حکایت از اطمینان بالای شرکت از کیفیت سشوار‌های تولیدی مک استایلر دارد.


با این تفاسیر در مورد کلیت برند مک استایلر اطلاعات کافی را دارید امانکاتی تیتروار از سشوار‌های مک استایلر را برایتان از گو می‌کنیم:
1- سشوار‌های مک استایلر با توان‌های مختلف از 1200 تا 2500 عرضه می‌شوند.
2- تنوع رنگ در سشوار‌های مک استایلر بسیار زیاد است ازرنگ سیاه و سفید گرفته تا نسکافه ای، آبی و سورمه ای برخی رنگ‌های متداول سشوار مک استایلر هستند.
3- بهره گیری از موتور AC
4- سیستم یون و آیونیک،دکمه کول شات (باد سرد سریع) برخی دیگر از امکانات سشوار‌های مک استایلر در مدل‌های مختلف هستند .
5-  برخی از سشوار مک استایلر دارای سری‌های متمرکز کننده هستند و برخی فاقد سری متمرکز کننده می‌باشند.

 

اطلاعات تماس -(پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه 9 تا 17 و پنجشنبه 9 تا 13 )
شماره همراه: 09333256151
شماره تماس : 66740790 (021)
شماره تماس : 66748939 (021)
کد پستی : 1131643413

امکان دریافت حضوری کالا از فروشگاه فقط با هماهنگی های لازم وجود دارد.
ایمیل: shumiashop@gmail.com