همه چیز درباره وینسنت: از مبدا برند وینسنت تا محل تولید محصولات آن ,

menuordersearch
shumia.com
۱۴۰۰/۹/۲۳ سه شنبه
(0)
(0)
همه چیز درباره وینسنت: از مبدا برند وینسنت تا محل تولید محصولات آن
همه چیز درباره وینسنت: از مبدا برند وینسنت تا محل تولید محصولات آن

پیش تر در یک مقاله خیلی کوتاه و مختصر به برند وینسنت (VINCENT) اشاره داشتیم و بیان کردیم که شرکت شکوفا الکتریک سرویس - گارانتی کننده محصولات فیلیپس در ایران - به عرضه جاروبرقی هایی با نام و نشان وینسنت روی آورده است و عملا جاروبرقی وینسنت را جایگزین جاروبرقی های مستر کرده است.

در مقاله حاضر به بهانه توسعه محصول برند وینسنت و البته ورود اتوبخارهای وینسنت (VINCENT) به بازار ایران قصد داریم توضیحات کامل تر و مستند تری از برند وینسنت را با شما در میان بگذاریم. در این مقاله سعی می‌کنیم به پرسش هایی از قبیل اینکه آیا جاروبرقی های وینسنت خوب هست یا نه؟ اتو بخارهای وینسنت چه کیفیتی داره یا اصلا برند وینسنت کجایی ست و محصولات وینسنت کجا تولید می‌شود پاسخ دهیم.

البته پیس از ورود به بحث برند وینسنت لازم است رابطه شرکت شکوفا الکتریک سرویس را با وینسنت به عنوان توزیع کننده و گارانتی کننده این برند در ایران مشخص کنیم و اطلاعاتی در مورد شکت شکوفا در اختیار شما بگذاریم

 

 

اولین پرسش: وینسنت کجایی است؟

اولین پرسشی که ذهن خریداران هر کالایی را به خود مشغول میکند اینست که ببینند کالایی که خریداری می‌کنند کجایی است؟
این پرسش کمی توضیح دارد. در دنیای تجارت دو مسئله داریم اول اینکه یک کالا کجا ساخته می‌شود دوم اینکه آن کالا تحت مدیریت و نظارت چه کسی تولید، قیمت گذاری و روانه بازار مصرف می‌شود.


به بیان ساده تر در دنیای اقتصاد و تجارت به یک تقسیم کار منطقی و قابل اجراء و عملیاتی روی می‌آورند. کارخانه که کارش مشخص است تولید.
سرمایه گذاران زیرساخت هایی فراهم می‌کنند از ماشین آلات مختلف گرفته تا سازه های کارخانه ای گسترده به جهت انبارداری، و سایر نیازمندی های حوزه تولید؛ همه این ها هزینه دارد و هر نوع سرمایه گذاری درباره آن باید زمان مند و مشخص باشد.

لجستیک داخلی کارخانه را تقویت می‌کنند تا گردش مواد اولیه و مواد نیمه ساخته شده در طول فرآیند خط تولید به سرعت به محصول نهایی و قابل فروش در بازار بدل شوند

همانطور که ذکر شد تمامی این فرآیندها تحت یک مسئله بزرگتر قراردارند: سرمایه گذاری و بازگشت نرخ سرمایه.


شرکت های بازرگانی هم کارشان تجارت، داد و ستد است جابه جایی پول و کالا، به گردش انداختن کالا و پول در بین تولید کنندگان و بازار واسط و مصرف؛ این مهم فقط برخی از اهم وظایف شرکت های بازرگانی من جمله شکوفا الکتریک است. این کار هم نیازمندی هایی می‌خواهد از برقراری یک شبکه فروش مطمئن به کمک بازاریاب های محلی و منطقه ای گرفته تا لجستیک و انبارداری کالاهای خریداری شده و البته مسائل مالی، حسابداری و حاکمیتی من جمله مالیات و گمرکی.


پس تا اینجای کار مشخص شد کارخانه کارش تولید است و شرکت های بازرگانی؛ کارشان توزیع. البته شرکت های بازرگانی هم مثل هر موردیدسته بندی و طبقه بندی می‌شوند برخی از شرکت های بازرگانی داخلی و درون مرزها فعالیت دارند و برخی هم فعالیت های بین المللی و برون مرزی دارند. بدیهی ست فعالیت های برون مرزی الزامات و زیرساختهای بیشتری نیاز دارد.

اقتصاد در بستر همین تقسیم کار و دو دوتا چهارتای ریاضیاتی و نحوه مدیریت کارها و دخل و خرج شکل می‌گیرد. پس یکی تولید می‌کند که می‌شود تولید کننده دیگری توزیع که می‌شود بازرگانی.
در قدیم مرسوم بود که تولیدکنندگان فقط برندهای خودشان را تولید می‌کردند و می‌فروختند اما هر چه بازار رقابتی تر شد این معادله به فرض اصلی اش که همان پذیرش جایگاه مان در خط کار و تقسیم کار است نزدیک تر شد یعنی کارخانه پذیرفتند به کمیت و کیفیت تولید توجه بیشتر کنند هزینه قیمت تمام شده کالا را ما به ازای یک کیفیت مشخص پایین بیاورند و بازار و فروش را بسپارند به بازرگانی ها و تجار. اینگونه شد که در حال حاضر دو برند داریم: برند تولید کننده و برند توزیع کننده.

 


وینسنت برند توزیع کننده و شرکت بازرگانی شکوفا است.اما محصولات مختلفش در محل ها و کشورهای مختلفی تولیدو مونتاژ می‌شوند.

 

 

بنابراین وقتی درباره لوازم خانگی وینسنت صحبت می‌کنیم وینسنت یک برند ایرانی با منشاهای ساخت متفاوت ( بسته به نوع کالا ) است. به عنوان مثال شرکت شکوفا خط مونتاز جاروبرقی را در داخل کشور راه اندازی کرده است و جاروبرقی هایش ایرانی است اما اتوبخارها را به صورت کامل از چین وارد می‌کند.


 

شرکت شکوفا الکتریک در گذر زمان

شرکت شکوفا الکتریک سرویس در نزد عامه مردم با محصولات خانگی و کالای ریز خانگی فیلیپس شناخته می‌شود. در هر گوشه و کنار کشورمان به فروشگاه های لوازم خانگی که سری بزنید ممکن است یا اتوبخارهای فیلیپس با گارانتی شکوفا الکتریک سرویس را ببینید یا یک دستگاه آبمیوه گیری یا آب پرتقال گیری فیلیپس با گارانتی شکوفا؛ شاید هم هیچ کالای فیلیپس به اندازه جاروبرقی های فیلیپس در بازار کشورمان ایران شناخته شده نباشد!؟

 


شرکت شکوفا الکتریک سرویس در طی سال های متمادی سعی و تلاش فراوانی کرده است تا شبکه توزیع گسترده و مطمئنی را در سراسر ایران برای عرضه کالاهای خانگی و حتی محصولات شخصی برقی فیلیپس همچون ریش تراش های فیلیپس فراهم بیاورد از قضا موفق هم عمل کرده است. شکوفا با تغذیه به موقع این شبکه که حتی برخی داروخانه ها در حوزه محصولات شخصی برقی را شامل می‌شود؛ هم سرمایه در گردشش را تامین کرده و هم بر اعتبارش افزوده است.


شکوفا در گذر زمان و تلاطم های بازار ایران هم سعی کرده است به نحوی برنامه ریزی کند که سهمش از بازار ایران را از دست ندهد، اگرچه در این مسیر نیز بی شک فراز و فرودهایی داشته است.


شرکت شکوفا الکتریک نیز همچون سایر بازیگران حوزه اقتصادی ایران در شرایط مختلف اقتصادی کشورمان برنامه های مختلفی را برای انطباق با شرایط محیطی اقتصاد ایران پیاده سازی کرد. زمانی که برجام شرایط نسبی مناسبی برای تبادلات مالی و کالایی با اروپایی ها فراهم آورد به واردات محصولات فیلیپس شدت بخشید و وقتی هم برجام ازسوی امریکا نقض شد و دولت با تمام توان سعی در احیای تولیدات ملی و اقبال مصرف کننده به خرید محصول ایرانی را سر لوحه کاری اش قرار داد؛ شکوفا پا به حوزه تولید گذاشت. شرکت شکوفا در اولین گام به مونتاژ تلویزیون های فیلیپس در ایران روی آورد و سپس سعی کرد با برند مسترجاروبرقی تولید داخل را روانه بازار کندکه تجربه موفقی در این مورد نداشت و با جایگزینی برند مستر با برند تازه تاسیس وینست شانس مجددش در حوزه جاروبرقی را محک زد و نفوذ جاروبرقی های وینسنت مدل VC418 و VC518 را به حد قابل قبولی رساند.

 

انعطاف پذیری شرکت شکوفا ویژگی بارز این شرکت است که نمود آن در تغییر ریل شکوفا در طی این سالیان با مثال هایی که زدیم پیدا است. خصیصه ای که ازقضا به شدت در بازار پر تلاطم ایران مورد نیاز است و هرمجموعه ای که آن را داشته باشد می‌تواند به یکی از مجموعه های پیشگام در کشور تبدیل شود.

 

در هر صورت بنظرمیرسد حداقل به ظن خودشان؛ شکوفا از عرضه جاروبرقی های ایرانی با برند وینسنت سربلند بیرون آمده است که ترجیح داده اند با همین برند چندین مدل اتوبخار روانه بازار کنند. اما راهبرد شکوفا برای موفقیت اتوبخارهای وینسنت هم بهره گیری از اتوبخارهایی همشکل به لحاظ ظاهری و گاها مشخصات فنی با اتوبخارهای فیلیپس و شراکت با تولید کنندگان چینی است.

 

 

معرفی مختصر و مفید اتوبخارهای وینسنت بهمراه قیمت و لینک خرید اینترنتی آن

 

در زمان درج این مقاله برند وینسنت شرکت شکوفا الکتریک سرویس 5 نوع اتوبخار با مدلهای زیرو بازه قیمتی 750 هزار تا 1750 هزار تومان دارد:

 

1. اتو بخار وینسنت مدل GC3426

 

اتو بخار وینسنت مدل GC3426 پایین تر و ارزان ترین اتوبخار وینسنت است که علیرغم اینکه خیلی از امکانات مدل 7248 را ندارد اما به لحاظ مشخصات و خصیصه های ضرورییم اتوبخار کاملا استاندارد و حتی از حد و نرم استانداردهای معمولی بالاتر است و در عین حال نیاز هموطنان گرامی را به یک اتوبخار با کفیت و ارزان قیمت بر طرف می‌کند قیمت اتو بخار وینسنت مدل GC3426 در زمان درج این مقاله 750 هزار تومان هست که می‌توانید ان را از اینجا خریداری کنید.

 

اتو بخار وینسنت مدل GC5426

اتو بخار وینسنت مدل GC5426 دومین اتوبخار معرفی شده شرکت شکوفا الکتریک سرویس با برند وینسنت و ساخت کشور چین است به لحاظ ظاهری از مدل اتو بخار وینسنت مدل GC3426 بهتر است و قیمتی در حدود 860 تا 890 هزار تومان دارد. برای خرید اتو بخار وینسنت مدل GC5426 می‌توانید اینجا کلیک کنید و سایر مشخصاتش را نیز ببینید.

 

اتو بخار وینسنت مدل GC5428 :

اگر دنبال یک اتوبخار مناسب ومیان رده می‌گردید که علاوه برظاهرمناسب امکانات خوب وقابل قبولی هم داشته باشد و در عین حال قیمتش نیز مناسب باشد پیشنهاد ما به شما اتو بخار وینسنت مدل GC5428 است.

برای خرید اتو بخار وینسنت مدل GC5428 می‌توانید اینجا کلیک کنید و سایر مشخصاتش را نیز ببینید.

 

 

اتو بخار وینسنت مدل GC7248

شکوفا الکتریک سرویس از ابتدای عرضه انوبخارهای وینسنت سعی کرده است دو مولفه کیفیت و قیمت مناسب را با تناسبی از عقلانیت اقتصادی در هم بیامیزد تا هم آن چنان قیمت اتوبخارهای وینسنت گران نباشد که طبقات مختلف اجتماعی ایران قادر به خرید انها نباشند و نه ان چنان ارزان که مجبو شود از کیفیت محصول بزند. بقراری این توزان اگرچه کار سختی بوده است اما شرکت شکوفا در عرضه اتوبخار های وینسنت توفیق کسب چنین موردی را داشته است. دو اتوبخار وینسنت مدل 7248 و 7430 با تمام امکانات موجود برای طبقات اقتصادی بالای جامعه عرضه شده است تا این اقشار نیز جزءجامعه هدف وینسنت قرار بگیرند. توان اسمی اتو بخار وینسنت مدل GC7428 معادل 2800 وات و بخار دهی لحظه ای آن نیم گرم در دقیقه است.حجم مخزن 330 میلی لیتری و قابلیت رسوب زدایی و ضد رسوب بودن اتو بخار از مزایای دیگر این مدل وینسنت است.

برای آگاهی از سایر مشخصات اتو بخار وینسنت مدل 7428 و خرید آن می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

 

 

اتو بخار وینسنت مدل GC7430

اتو بخار وینسنت مدل GC7430 نیز یکی دیگر از آخرین مدل های اتو بخار با برند وینسنت است.

 

 

 

 

 

خرید اینترنتی اتوبخارهای وینسنت با قیمت ایده آل از شومیا

 

 

توسعه محصول وینسنت با عرضه تلویزیون های وینسنت

شرکت شکوفا که با راه اندازی خط مونتاژ تلویزیون اقدام به عرضه تلویزیون هایی با برند فیلیپس (برند شریک تجاری اش) در ایران کرده بود؛ کم کم به جایگزینی برند وینسنت با فیلیپس بر روی تلویزیون ها اقدام نمودو هم اینک در اوالیا مهرماه و در کمتر از یک ماه تا جام جهانی قطر به صورت گسترده به عرضه 5 نوع- مدل تلویزیون اقدام کرده است:

کوچکترین خانواده تلویزیون های وینسنت مدل 32vh300 است که با صفحه ایی 32 اینچی و با فناوری HD عرضه شده است. سایر محصولات این برند FHD است. تلویزیون های 43 اینچ 43vf3000 و 43vf3500 که تفاوت مدل اخیر با تلویزیون مدل 3000 در هوشمند بودن و اتصال به اینترنت است.دو مدل دیگر تلویزیون با اندازه های 50 و 55 اینچ هم که هر دو هوشمند هستند؛ از دیگر تلویزیون های وینسنت محسوب می‌شوند.

 

چین دروازه ورود صاحبان کسب و کارهای ایرانی به دنیای تولید و فناوری های روز!؟

 

همانطور که می‌دانید بیش از یک دهه است که چین به سرعت در حال تبدیل شدن به بزرگترین قطب تولیدی- صنعتی است به گونه ای که بسیاری از برندهای مطرح و معروف دنیا در چین کارخانه دارند یا در شرایط حداقلی بخشی از محصولاتشان را در چین تولید یا مونتاژ می‌کنند.بی شک برند فیلیپس نیز ازاین قاعده مستثنی نبوده است و بدین ترتیب بخشی از کالاهای فیلیپس عرضه شده از سوی شکوفا در داخل کشور منشا چینی داشته است. با این حساب شکوفایی ها در مورد عرضه محصولات چینی هم کم سابقه نیستند خوب و بد تولیدات چینی را می‌شناسند و بی شک به نحوی گام بر می‌دارند که توفیق روزافزونی را شامل حال برند وینسنت کنند.


شکوفا یی ها در این مسیرهم به سراغ سازنده درجه یک چینی به نام NINGBO SHUAIWEI ELECTRIC APPLIANCE رفته اند که سابقه همکاری وشراکت با برندهای مطرحی همچون تاروس اسپانیا را درکارنامه خود دارد. وقتی به مشخصات شریک چینی شرکت شکوفاالکتریک سرویس دقت می‌کنیم می‌فهمیم که شکوفا سراغ تولید کننده ای کارآزموده و درجه یک رفته است.

چند نکته پرامون این تولید کننده حائز اهمیت است اول آنکه این سازنده یک سازنده تخصصی در حوزه اتوبخار است یعنی کالای انحصاری تولیدی اش اتو بخار است. این سازنده کارخانه ای به مساحت 60 هزار متر مربع ،16 خط تولید، 80 دستگاه قالب گیری تزریقی دارد و ظرفیت تولید سالانه 7 میلیون دستگاه اتوبخار را دارد.

 

آنچه در خاتمه می‌توان گفت اینست که بنظرمی رسد شرکت شکوفاالکتریک سرویس با شراکت با چینی ها و با عرضه «اتوبخارهای شبه فیلیپس» وینسنت به نوعی به دنبال دوپینگ در بازار لوازم خانگی کوچک ایران است تا بتواند شرایط را برای حضورقدرتمندتر خود در گستره وسیعی از بازار لوازم خانگی ایران ازکالای صوت وتصویرگرفته تا جاروبرقی و کالاهای ریز خانگی فراهم بیاورد.


بایستی منتظر ماند و دید که سرانجام این دوپینگ به کجا ختم می‌شود به خیر وصلاح وینسنت، تولید و برند ملی یا دست آخر باز هم به لحاظ کیفیت،قیمت و رقابت پذیری با سایر برندهای لوازم خانگی موجود در داخل ایران بویژه برندهای همرده ای همچون برندهای ترک دست مان تهی و خالی خواهد بود.

 

شرکت شکوفا الکتریک سرویس درا راستای معرفی برند لوازم خانگی وینسنت  به هموطنان اقدام به راه اندازی سایت وینسنت به نشانی vincent.ir  نموده است که نمایی از بخش بالایی این سایت را می‌بینید.
نمای نهایی سایت وینسنت شکوفا الکتریک سرویس
شرکت شکوفا الکتریک سرویس درا راستای معرفی برند لوازم خانگی وینسنت  به هموطنان اقدام به راه اندازی سایت وینسنت به نشانی vincent.ir  نموده است که نمایی از بخش بالایی این سایت را می‌بینید.
نمایی از سایت وینسنت

اطلاعات تماس -(پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه 9 تا 17 و پنجشنبه 9 تا 13 )
شماره همراه: 09333256151
شماره تماس : 66740790 (021)
شماره تماس : 66748939 (021)
کد پستی : 1131643413

امکان دریافت حضوری کالا از فروشگاه فقط با هماهنگی های لازم وجود دارد.
ایمیل: shumiashop@gmail.com