همه چیز درباره وینسنت: از مبدا برند وینسنت تا محل تولید محصولات آن ,

menuordersearch
shumia.com
۱۴۰۰/۹/۲۳ سه شنبه
(0)
(0)
همه چیز درباره وینسنت: از مبدا برند وینسنت تا محل تولید محصولات آن
همه چیز درباره وینسنت: از مبدا برند وینسنت تا محل تولید محصولات آن

پیش تر در یک مقاله خیلی گوتاه به برند وینسنت (VINCENT) اشاره داشتیم و بیان کردیم که شرکت شکوفا الکتریک سرویس - گارانتی کننده محصولات فیلیپس در ایران - به عرضه جاروبرقی‌‌‌‌های وینسنت روی آورده است و عملا جاروبرقی وینسنت را جایگزین جاروبرقی‌‌‌‌های مستر کرده است.

در این مقاله به بهانه توسعه محصول برند وینسنت و البته ورود اتوبخار‌‌‌‌های وینسنت (VINCENT) به بازار ایران قصد داریم توضیحات کامل تر و مستند تری از برند وینسنت را با شما در میان بگذاریم. در این مقاله سعی می‌کنیم به پرسش هایی از قبیل اینکه آیا جاروبرقی‌‌‌‌های وینسنت خوب هست یا نه؟ اتو بخار‌‌‌‌های وینسنت چه کیفیتی داره یا اصلا برند وینسنت کجایی ست و محصولات وینسنت کجا تولید می‌شود پاسخ دهیم.

البته پیس از ورود به بحث برند وینسنت لازم است رابطه شرکت شکوفا الکتریک سرویس را با وینسنت به عنوان توزیع کننده و گارانتی کننده این برند در ایران مشخص کنیم و اطلاعاتی در مورد شکت شکوفا در اختیار شما بگذاریم

 

 

اولین پرسش: وینسنت کجایی است؟
اولین پرسشی که ذهن خریداران هر کالایی را به خود مشغول میکند اینست که ببینند کالایی که خریداری می‌کنند کجایی است؟
این پرسش کمی توضیح دارد. در دنیای تجارت دو مسئله داریم اول اینکه یک کالا کجا ساخته می‌شود دوم اینکه آن کالا تحت مدیریت و نظارت چه کسی تولید، قیمت گذاری و روانه بازار مصرف می‌شود.
به بیان ساده تر در دنیای اقتصاد و تجارت به یک تقسیم کار منطقی و قابل اجراء و عملیاتی روی می‌آورند. کارخانه که کارش مشخص است تولید.
سرمایه گذاران زیرساخت هایی فراهم می‌کنند از ماشین آلات مختلف گرفته تا سازه‌‌‌‌های کارخانه ای گسترده به جهت انبارداری، و سایر نیازمندی‌‌‌‌های حوزه تولید؛ همه این ها هزینه دارد و هر نوع سرمایه گذاری درباره آن باید زمان مند و مشخص باشد.

لجستیک داخلی کارخانه را تقویت می‌کنند تا گردش مواد اولیه و مواد نیمه ساخته شده در طول فرآیند خط تولید به سرعت به محصول نهایی و قابل فروش در بازار بدل شوند

همانطور که ذکر شد تمامی این فرآیندها تحت یک مسئله بزرگتر قراردارند: سرمایه گذاری و بازگشت نرخ سرمایه.
شرکت‌‌‌‌های بازرگانی هم کارشان تجارت، داد و ستد است جابه جایی پول و کالا، به گردش انداختن کالا و پول در بین تولید کنندگان و بازار واسط و مصرف برخی از اهم وظایف شرکت‌‌‌‌های بازرگانی من جمله شکوفا الکتریک است.
این کار هم نیازمندی هایی می‌خواهد از برقراری یک شبکه فروش مطمئن به کمک بازاریاب‌‌‌‌های محلی و منطقه ای گرفته تا لجستیک و انبارداری کالا‌‌‌‌های خریداری شده و البته مسائل مالی، حسابداری و حاکمیتی من جمله مالیات و گمرکی.
پس تا اینجای کار مشخص شد کارخانه کارش تولید است و شرکت‌‌‌‌های بازرگانی؛ کارشان توزیع. البته شرکت‌‌‌‌های بازرگانی هم مثل هر موردیدسته بندی و طبقه بندی می‌شوند برخی از شرکت‌‌‌‌های بازرگانی داخلی و درون مرزها فعالیت دارند و برخی هم فعالیت‌‌‌‌های بین المللی و برون مرزی دارند. بدیهی ست فعالیت‌‌‌‌های برون مرزی الزامات و زیرساخت‌‌‌‌های بیشتری نیاز دارد.

اقتصاد در بستر همین تقسیم کار و دو دوتا چهارتای ریاضیاتی و نحوه مدیریت کارها و دخل و خرج شکل می‌گیرد. پس یکی تولید می‌کند که می‌شود تولید کننده دیگری توزیع که می‌شود بازرگانی.
در قدیم مرسوم بود که تولیدکنندگان فقط برند‌‌‌‌های خودشان را تولید می‌کردند و می‌فروختند اما هر چه بازار رقابتی تر شد این معادله به فرض اصلی اش که همان پذیرش جایگاه مان در خط کار و تقسیم کار است نزدیک ت شد یعنی کارخانه پذیرفتند به کمیت و کیفیت تولید توجه بیشتر کنند هزینه قیمت تمام شده کالا را ما به ازای یک کیفیت مشخص پایین بیاورند و بازار و فروش را بپارند به بازرگانی ها و تجار. اینگونه شد که در حال حاضر دو برند داریم: برند تولید کننده و برند توزیع کننده.


وینسنت برند توزیع کننده و شرکت بازرگانی شکوفا است.اما محصولات مختلفش در محل ها و کشور‌‌‌‌های مختلف تولید می‌شوند.

 

بنابراین وقتی درباره لوازم خانگی وینسنت صحبت می‌کنیم وینسنت یک برند ایرانی با منشا‌‌‌‌های ساخت متفاوت ( بسته به نوع کالا ) است. به عنوان مثال شرکت شکوفا خط مونتاز جاروبرقی را در داخل کشور راه اندازی کرده است و جاروبرقی هایش ایرانی است اما اتوبخارها را به صورت کامل از چین وارد می‌کند.


 

 

شرکت شکوفا الکتریک در گذر زمان


شرکت شکوفا الکتریک سرویس در نزد عامه مردم با محصولات خانگی و کالای ریز خانگی فیلیپس شناخته می‌شود. در هر گوشه و کنار کشورمان به فروشگاه‌‌‌‌های لوازم خانگی که سری بزنید ممکن است یا اتوبخار‌‌‌‌های فیلیپس با گارانتی شکوفا الکتریک سرویس را ببینید یا یک دستگاه آبمیوه گیری یا آب پرتقال گیری فیلیپس با گارانتی شکوفا؛ شاید هم هیچ کالای فیلیپس به اندازه جاروبرقی‌‌‌‌های فیلیپس در بازار کشورمان ایران شناخته شده نباشد!؟

 


شرکت شکوفا الکتریک سرویس در طی سال‌‌‌‌های متمادی سعی و تلاش فراوانی کرده است تا شبکه توزیع گسترده و مطمئنی را در سراسر ایران برای عرضه کالا‌‌‌‌های خانگی و حتی محصولات شخصی برقی فیلیپس همچون ریش تراش‌‌‌‌های فیلیپس فراهم بیاورد از قضا موفق هم عمل کرده است. شکوفا با تغذیه به موقع این شبکه که حتی برخی داروخانه ها در حوزه محصولات شخصی برقی را شامل می‌شود؛ هم سرمایه در گردشش را تامین کرده و هم بر اعتبارش افزوده است.


شکوفا در گذر زمان و تلاطم‌‌‌‌های بازار ایران هم سعی کرده است به نحوی برنامه ریزی کند که سهمش از بازار ایران را از دست ندهد، اگرچه در این مسیر نیز بی شک فراز و فرودهایی داشته است.


شرکت شکوفا الکتریک نیز همچون سایر بازیگران حوزه اقتصادی ایران در شرایط مختلف اقتصادی کشورمان برنامه‌‌‌‌های مختلفی را برای انطباق با شرایط محیطی اقتصاد ایران پیاده سازی کرد. زمانی که برجام شرایط نسبی مناسبی برای تبادلات مالی وکالایی با اروپایی ها فراهم آورد واردات محصولات فیلیپس را شدت بخشید و وقتی هم برجام ازسوی امریکا نقض شد و دولت با تمام توان سعی در احیای تولیدات ملی ومحصول ایرانی را داشت شکوفا پا به حوزه تولید گذاشت. شرکت شکوفا در اولین گام به مونتاژ تلویزیون‌‌‌‌های فیلیپس در ایران روی آورد و سپس سعی کرد با برند مسترجاروبرقی تولید داخل را روانه بازار کندکه تجربه موفقی در این مورد نداشت و با جایگزینی برند مستر با برند تازه تاسیس وینست شانس مجددش در حوزه جاروبرقی را محک زد و نفوذ جاروبرقی‌‌‌‌های وینسنت مدل VC418 و VC518 را به حد قابل قبولی رساند.

 

انعطاف پذیری شرکت شکوفا ویژگی بارز این شرکت است که نمود آن در تغییر ریل شکوفا در طی این سالیان با مثال هایی که زدیم پیدا است. خصیصه ای که ازقضا به شدت در بازار پر تلاطم ایران مورد نیاز است و هرمجموعه ای که ان را داشته باشد می‌تواند به یکی از مجموعه‌‌‌‌های پیشگام در کشورتبدیل شود.

 

در هر صورت بنظرمیرسد حداقل به ظن خودشان؛ شکوفا از عرضه جاروبرقی‌‌‌‌های ایرانی با برند وینسنت سربلند بیرون آمده است که ترجیح داده اند با همین برند چندین مدل اتوبخار روانه بازار کنند. اما راهبرد شکوفا برای موفقیت اتوبخار‌‌‌‌های وینسنت هم بهره گیری از اتوبخارهایی همشکل به لحاظ ظاهری و گاها مشخصات فنی با اتوبخار‌‌‌‌های فیلیپس و شراکت با تولید کنندگان چینی است.

 

 

معرفی مختصرومفید اتوبخار‌‌‌‌های وینسنت بهمراه قیمت و لینک خرید اینترنتی آن

 

در زمان درج این مقاله برند وینسنت شرکت شکوفا الکتریک سرویس 5 نوع اتوبخار با مدل‌‌‌‌های زیرو بازه قیمتی 750 هزار تا 1750 هزار تومان دارد:

 

1. اتو بخار وینسنت مدل GC3426

 

اتو بخار وینسنت مدل GC3426 پایین تر و ارزان ترین اتوبخار وینسنت است که علیرغم اینکه خیلی از امکانات مدل 7248 را ندارد اما به لحاظ مشخصات و خصیصه‌‌‌‌های ضرورییم اتوبخار کاملا استاندارد و حتی از حد و نرم استاندارد‌‌‌‌های معمولی بالاتر است و در عین حال نیاز هموطنان گرامی را به یک اتوبخار با کفیت و ارزان قیمت بر طرف می‌کند قیمت اتو بخار وینسنت مدل GC3426 در زمان درج این مقاله 750 هزار تومان هست که می‌توانید ان را از اینجا خریداری کنید.

 

اتو بخار وینسنت مدل GC5426

اتو بخار وینسنت مدل GC5426 دومین اتوبخار معرفی شده شرکت شکوفا الکتریک سرویس با برند وینسنت و ساخت کشور چین است به لحاظ ظاهری از مدل اتو بخار وینسنت مدل GC3426 بهتر است و قیمتی در حدود 860 تا 890 هزار تومان دارد. برای خرید اتو بخار وینسنت مدل GC5426 می‌توانید اینجا کلیک کنید و سایر مشخصاتش را نیز ببینید.

 

اتو بخار وینسنت مدل GC5428 :

اگر دنبال یک اتوبخار مناسب ومیان رده می‌گردید که علاوه برظاهرمناسب امکانات خوب وقابل قبولی هم داشته باشد و در عین حال قیمتش نیز مناسب باشد پیشنهاد ما به شما اتو بخار وینسنت مدل GC5428 است.

برای خرید اتو بخار وینسنت مدل GC5428 می‌توانید اینجا کلیک کنید و سایر مشخصاتش را نیز ببینید.

 

 

اتو بخار وینسنت مدل GC7248

شکوفا الکتریک سرویس از ابتدای عرضه انوبخار‌‌‌‌های وینسنت سعی کرده است دو مولفه کیفیت و قیمت مناسب را با تناسبی از عقلانیت اقتصادی در هم بیامیزد تا هم آن چنان قیمت اتوبخار‌‌‌‌های وینسنت گران نباشد که طبقات مختلف اجتماعی ایران قادر به خرید انها نباشند و نه ان چنان ارزان که مجبو شود از کیفیت محصول بزند. بقراری این توزان اگرچه کار سختی بوده است اما شرکت شکوفا در عرضه اتوبخار‌‌‌‌های وینسنت توفیق کسب چنین موردی را داشته است. دو اتوبخار وینسنت مدل 7248 و 7430 با تمام امکانات موجود برای طبقات اقتصادی بالای جامعه عرضه شده است تا این اقشار نیز جزءجامعه هدف وینسنت قرار بگیرند. توان اسمی اتو بخار وینسنت مدل GC7428 معادل 2800 وات و بخار دهی لحظه ای آن نیم گرم در دقیقه است.حجم مخزن 330 میلی لیتری و قابلیت رسوب زدایی و ضد رسوب بودن اتو بخار از مزایای دیگر این مدل وینسنت است.

برای آگاهی از سایر مشخصات اتو بخار وینسنت مدل 7428 و خرید آن می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

 

 

اتو بخار وینسنت مدل GC7430

 

 

 

 

 

 

خرید اینترنتی اتوبخار‌‌‌‌های وینسنت با قیمت ایده آل از شومیا

 

 

چین دروازه ورود صاحبان کسب و کار‌‌‌‌های ایرانی به دنیای تولید و فناوری‌‌‌‌های روز!؟

 

همانطور که می‌دانید بیش از یک دهه است که چین به سرعت در حال تبدیل شدن به بزرگترین قطب تولیدی- صنعتی است به گونه ای که بسیاری از برند‌‌‌‌های مطرح و معروف دنیا در چین کارخانه دارند یا در شرایط حداقلی بخشی از محصولاتشان را در چین تولید یا مونتاژ می‌کنند.بی شک برند فیلیپس نیز ازاین قاعده مستثنی نبوده است و بدین ترتیب بخشی از کالا‌‌‌‌های فیلیپس عرضه شده از سوی شکوفا در داخل کشور منشا چینی داشته است. با این حساب شکوفایی ها در مورد عرضه محصولات چینی هم کم سابقه نیستند خوب و بد تولیدات چینی را می‌شناسند و بی شک به نحوی گام بر می‌دارند که توفیق روزافزونی را شامل حال برند وینسنت کنند.


شکوفا یی ها در این مسیرهم به سراغ سازنده درجه یک چینی به نام NINGBO SHUAIWEI ELECTRIC APPLIANCE رفته اند که سابقه همکاری وشراکت با برند‌‌‌‌های مطرحی همچون تاروس اسپانیا را درکارنامه خود دارد. وقتی به مشخصات شریک چینی شرکت شکوفاالکتریک سرویس دقت می‌کنیم می‌فهمیم که شکوفا سراغ تولید کننده ای کارآزموده و درجه یک رفته است.

چند نکته پرامون این تولید کننده حائز اهمیت است اول آنکه این سازنده یک سازنده تخصصی در حوزه اتوبخار است یعنی کالای انحصاری تولیدی اش اتو بخار است. این سازنده کارخانه ای به مساحت 60 هزار متر مربع ،16 خط تولید، 80 دستگاه قالب گیری تزریقی دارد و ظرفیت تولید سالانه 7 میلیون دستگاه اتوبخار را دارد.

 

آنچه در خاتمه می‌توان گفت اینست که بنظرمی رسد شرکت شکوفاالکتریک سرویس با شراکت با چینی ها و با عرضه «اتوبخار‌‌‌‌های شبه فیلیپس» وینسنت به نوعی به دنبال دوپینگ در بازار لوازم خانگی کوچک ایران است تا بتواند شرایط را برای حضورقدرتمندتر خود در گستره وسیعی از بازار لوازم خانگی ایران ازکالای صوت وتصویرگرفته تا جاروبرقی و کالا‌‌‌‌های ریز خانگی فراهم بیاورد.


بایستی منتظر ماند و دید که سرانجام این دوپینگ به کجا ختم می‌شود به خیر وصلاح وینسنت، تولید و برند ملی یا دست آخر باز هم به لحاظ کیفیت،قیمت و رقابت پذیری با سایر برند‌‌‌‌های لوازم خانگی موجود در داخل ایران بویژه برند‌‌‌‌های همرده ای همچون برند‌‌‌‌های ترک دست مان تهی و خالی خواهد بود.

 

اطلاعات تماس -(پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه 9 تا 17 و پنجشنبه 9 تا 13 )
شماره همراه: 09333256151
شماره تماس : 66740790 (021)
شماره تماس : 66748939 (021)
کد پستی : 1131643413

امکان دریافت حضوری کالا از فروشگاه فقط با هماهنگی‌‌‌‌های لازم وجود دارد.
ایمیل: shumiashop@gmail.com